Úspěch našich florbalistů na turnaji v Litomyšli

Na tradičním florbalovém turnaji, jehož pořadatelem je speciální škola v Litomyšli, se letos objevila hned dvě naše mužstva. A nevedla si vůbec špatně. Tým našich nejstarších zkušených matadorů, který se loučil s reprezentací v modrých dresech, se dokázal v silné konkurenci prosadit a přivezl domů stříbrné poháry, když ve finále nestačil pouze na A tým pořádající Litomyšle.

S ohledem na to, že ve většině zúčastněných mužstev dochází ke generační výměně, byl zajímavý pohled i na dolní část tabulky. Zde se sympatickými výkony blýsklo mužstvo našich "nadějí", které obsadilo pátou příčku právě před nastupující generací domácích. Za zmínku stojí také fakt, že v základní části toto mužstvo uhrálo lepší výsledek s celkovými vítězi, než naše první mužstvo ve finále. Těšíme se tedy, co přinesou příští roky.

Na závěr bychom ještě chtěli z celého srdce poděkovat našim vycházejícím florbalistkám a florbalistům za dlouholetou skvělou reprezentaci školy a popřát jim hodně úspěchů v dalším osobním, profesním i sportovním životě.

 

Související fotogalerie

Mgr. Bc. Petr Vtípil | 11.5.2018

Kalendář událostí

Přihlášení

Jméno

Heslo