Výtvarná soutěž "Kostel"

9. června 2017 se v rámci Noci kostelů se otevřely už po několikáté prostory kostelů, věží, byly připravené komentované prohlídky, koncerty a  další doprovodné programy.  I ve Skutči tomu nebylo jinak.

Jedním z těchto programů byla i výtvarná soutěž pro žáky 2. stupně místních škol. Soutěžní výstava obrázků na téma „Kostel“ a hlasování o nejlepší kresby proběhlo od 18. hodin ve špitálním kostele Božího těla.

Z naší školy se do soutěže zapojilo 6 žáků. Ve čtvrtek 15. června byli všichni pozváni na slavnostní vyhlášení. Spolu s dalšími asi 70 žáky ze tří dalších Skutečských škol si v tomto kostele vyslechli od pana děkana Linharta vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií.

Z našich žáků byla nejúspěšnější Nikolka Osmíková, která se umístila na 1. místě a obdržela kromě diplomu a čokolády také poukázku na pizzu dle vlastního výběru do místní pizzerie. Druhé místo obsadil Kevin Červeňák a 3. byl Michal Halamka. Drobné ceny a sladkosti obdrželi všichni zapojení žáci. Za ceny moc děkujeme a těšíme se na příští rok na další malování.

Související fotogalerie

Mgr. Sylvie Profousová | 25.6.2017

Kalendář událostí

Přihlášení

Jméno

Heslo